Bożena Balik z Grupy Tkackiej PRZEPLOT(ki) najlepsza! Gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy pani Bożenie Balik z Pracowni Tkactwa Artystycznego „PRZEPLOT(ki) zdobycia pierwszej nagrody w VIII Przeglądzie Gobelinów "Pasja Tworzenia 2017", którego organizatorem jest Bielański Ośrodek Kultury Filia Estrady 112 w Warszawie za pracę „Oczami dziecka".

VIII Przegląd Gobelinów Pasja Tworzenia 2017
Bielański Ośrodek Kultury Filia Estrady 112 w Warszawie

W dniu 20 maja o godzinie 18.00  odbył się wernisaż otwierający wystawę pokonkursową. Wręczono nagrody uczestnikom przeglądu gobelinów „Pasja Tworzenia”. W konkursie wzięło udział 53 uczestniczek  z  dziewięciu Domów Kultury. Zaprezentowano 56 tkanin.
   Jury przyjęło następujące kryteria oceny:
- walory artystyczne, kompozycja, kolorystyka, dobór odpowiednich splotów do interpretowanego tematu,

- oryginalność przekazu artystycznego,
- poziom i oryginalność poszukiwań wykonawczych.

Pierwszą nagrodę przyznano naszej koleżance z Pracowni  Tkactwa Artystycznego „Przeplot-ki”,   Pani Bożenie Balik za pracę „Oczami dziecka” (cztery gobeliny dla czterech wnuków).

Z pracowni Tkactwa Artystycznego „Przeplot-ki” działającej przy GOK Lesznowola w ww. konkursie uczestniczyły: pani Alicja Kolasa z gobelinem pt. „Anioł”, pani Elżbieta Zielińska - praca pt.” List pisany wełną” i pani Bożena Balik praca pt. „Oczami Dziecka”.
   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania i piękną czerwona różę, która był wyrazem uznania dla ich talentu.

Pani Bożenie gratuluje pierwszej nagrody.
Dziękuję Paniom które uczestniczyły w konkursie.

Ewa Kamińska
Instruktor artystyczny