Koleją do kultury

Koleje Mazowieckie rozpoczęły nową akcję promocyjną „Koleją do Kultury”. Tym razem Spółka zachęca do podróży pociągiem połączonej z wizytą w jednej z partnerskich instytucji kultury. Każdy kto kupi bilet na pociąg Kolei Mazowieckich otrzyma zniżkę na wstęp do partnerskich instytucji kultury lub na przedstawienie teatralne. Rabat obowiązuje w ciągu 30 dni od upływu terminu ważności biletu i dotyczy wszystkich biletów – zarówno kartonikowych (kupionych w kasie biletowe lub u kierownika pociągu), zakodowanych na Karcie Mazowieckiej jak i zakupionych za pomocą systemu SkyCash. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu.

Podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek może być każdy rodzaj biletu – jednorazowy, okresowy, czy też zakupiony w ofercie specjalnej jak np. na pociągi  „Dragon” i „Słoneczny”. W akcji nie biorą udziału jedynie bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD”.

Akcja trwa od 23 stycznia do 31 grudnia 2017 roku.
Więcej informacji oraz Regulamin na stronie: www.mazowieckie.com.pl/

Partnerzy akcji KOLEJĄ do KULTURY I dostępne rabaty:

1. Teatr Polski w Warszawie: -15% na bilety normalne oraz ulgowe.
2. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie: z biletem KM wejście bezpłatne.
3. Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie: bilet normalny w cenie biletu ulgowego.
4. Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu: każdy bilet w cenie 6 zł.
5. Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku: na spektakle własne bilet normalny w cenie ulgowego.
6. Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach: -40% na bilet normalny
7. Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu: bilety normalne i ulgowe do -20%.
8. Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza wraz z filiami: -50% na bilet normalny i ulgowy.
9. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu: każdy bilet na wystawy w cenie 3 zł.
10. Muzeum Niepodległości w Warszawie wraz z filiami: bilet normalny w cenie ulgowego.
11. Stacja Muzeum w Warszawie wraz z filią – Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie: bilet normalny w cenie ulgowego.
12. Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie: - 20% na wszystkie bilety.
13. Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej: bilet normalny w cenie ulgowego.