Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
KOLOROWA ZBIÓRKA materiałów plastycznych
 
Trwa plastyczna KOLOROWA ZBIÓRKA przeznaczona dla dzieci uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli swe tymczasowe domy w gminie Lesznowola.
 
Każdy, kto uciekł przed wojną zabrał ze sobą niewiele. Wielką pomocą jest wszystko, co możemy podarować tym ludziom.
 
Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli pragnie w imieniu nas wszystkim pomóc wszystkim dzieciom, dla których traumatyczne przeżycia zostaną na całe życie. W takim momencie dzieci szczególnie potrzebują ekspresji twórczej, aby rysować, malować i tworzyć, przelewając swoje emocje na papier.
 
Niebawem zaprosimy ukraińskie dzieci na szereg warsztatów artystycznych, prowadzonych nieodpłatnie przez naszych instruktorów, zapewniając potrzebne materiały. Jednak każde wychodzące od nas dziecko może otrzymać swoją własną plastyczną paczuszkę, by w móc rysować, malować i w domu.
 
❤ Jeśli możecie Państwo pomóc, zachęcamy do przywożenia materiałów plastycznych w dniach i godzinach zawartych na plakacie.