Profesor Jerzy Nowosielski – wystawa jubileuszowa
Wczoraj, dn. 28.04.22 r. na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie odbyło się piękne wydarzenie - wernisaż wystawy jubileuszowej Pana Profesora Jerzego Nowosielskiego.

Wydarzenie zostało uświetnione koncertem lesznowolskiego Big Band Dla Frajdy a gratulacje i kwiaty w imieniu Pani Wójt i Przewodniczącej Rady Gminy Lesznowola dla Pana Profesora złożyła Dyrektor GOK Lesznowola.

Wystawa jest podsumowaniem pracy artystycznej, naukowej i dydaktycznej, ukazując dorobek artystyczny Profesora – malarstwo i rysunek – od lat 70. po realizacje współczesne.

Wystawa jest czynna do 16 maja br. pod adresem: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, 2 piętro.