Zapraszamy malarzy do Ogólnopolskiej Wystawy Malarstwa "Kobiece Światoprzestrzenie"

Zaproszenie dla malarzy profesjonalnych oraz malujących amatorsko do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa pt. "Kobiece Światoprzestrzenie". Zapraszamy artystów malarzy, tak profesjonalnych jak i malujących amatorsko, do zaprezentowania swoich dzieł.

Prace należy dostarczyć na miejsce wystawy do 14 kwietnia 2017 r. wraz z papierową metryczką wykonaną wg. wzoru: tytuł obrazu, technika wykonania i wymiary, rok wykonania, imię i nazwisko autora.

Do ekspozycji można zgłosić trzy swoje obrazy. Z uwagi na ograniczoną przestrzeń ekspozycyjną, w razie dużej ilości uczestników i prac, organizator zastrzega sobie prawo wyboru dzieł do ekspozycji, zapewnia jednak wyeksponowanie przynajmniej jednej pracy każdego autora.

Miejsce ekspozycji:
Galeria Wystaw Artystycznych OKNO
w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola
w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Data wernisażu:
23.04.2017 r. godz. 18.00.
Wystawa będzie czynna przez miesiąc.

Opiekunem wystawy jest p. Jan Drewicz
Kontakt e-mail: jan.drewicz@gok-lesznowola.pl

Informacje na temat wieczoru wernisażowego
tutaj