44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka 2021

Mazowiecki Instytut Kultury ogłosił wyniki 44. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Duma nas rozpiera, gdyż wśród nagrodzonych jest dwóch przedstawicieli gminy Lesznowola - Piotr Śliwa ze Szkoły Podstawowej w Łazach i Krzysztof Jaszczura ze Szkoły Podstawowej w Mysiadle. Gratulujemy! Więcej informacji: https://www.mik.waw.pl/44-konkurs-recytatorski-warszawska-syrenka-2021/

Ogłaszamy wyniki 42. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" - eliminacje gminne

W dniu 27.04.2021 r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 odbyło się posiedzenie Komisji w składzie: p. Anita Kochanowska-Cydzik (instruktor teatralny) oraz Ewa Kłujszo (instruktor teatralny). Koordynatorem Konkursu byla p. Anna Piekutowska, a nad prawidłowym przebiegiem czuwała dyrektor GOK Lesznowola p. J.  W. Sobolewska.

Do gminnego etapu konkursu zakwalifikowało się 33 uczniów.

Po wysłuchaniu uczestników, Jury przyznało następujące nagrody:

Kategoria: klasy 0-3

kl. 7

Monika Karpińska Linh Nhi

SP w Mrokowie, kl. 7

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu!

Protokół - plik do pobrania

Termin uroczystego rozdania nagród i wyróżnień zostanie ogłoszony 5 maja br.

Uwagi i sugestie od Jury po wysłuchaniu uczestników 44. konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka 2021 - plik do pobrania

-------------------------------------------

Szanowni Państwo.

Po zawirowaniach w roku ubiegłym, przystępujemy do realizacji kolejnej edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

Mamy nadzieję, że w tym roku  będziemy mogli spotkać się „na żywo”.  Ale jeśli obostrzenia nie będą poluzowane to jesteśmy przygotowani do pracy w innej formie. Pod tym kątem zostały wprowadzone zapisy w Regulaminie. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z poniższymi dokumentami.

Na zgłoszenia ze szkół czekamy do 25 marca 2021. Zgłoszenia prosimy kierować drogą elektroniczną na adres: anna.piekutowska@gok-lesznowola.pl

UWAGA: Ze względów organizacyjnych wszelkie dodatkowe  informacje dot. nadesłanych przez Państwa materiałów będą udzielone drogą telefoniczną - Anna Piekutowska tel. 504 192 208 lub mailowo (adres wyżej).

Pliki do pobrania:
informacja dla szkół i nauczycieli
regulamin
karta uczestnika