ANKIETA - Wielkie Otwarcie Kultury

Szanowni Państwo,
W związku z uruchomieniem z początkiem 2022 roku w  Nowej Iwicznej filii GOK Lesznowola,  mieszczącej się  przy ulicy Krasickiego 60, pragniemy przeprowadzić badanie, aby jak najlepiej zorganizować działalność tej placówki w społeczności lokalnej.

Prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże poznać Państwa oczekiwania kulturalne.  Państwa odpowiedzi zostaną wykorzystane do stworzenia „Diagnozy zasobów, potencjałów i potrzeb kulturowych mieszkańców Nowej Iwicznej” zaś wnioski i rekomendacje będą brane pod uwagę w konkursie na inicjatywę lokalną w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne.

Informacje zebrane w trakcie badania mają charakter jedynie statystyczny i nie będą udostępniane innym podmiotom, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Dziękujemy!

Link do ankiety:

Kolejnym etapem będzie ogłoszony przez nas konkurs na inicjatywy lokalne czyli Państwa pomysły, wspólna realizacja. Zapraszamy do współpracy.