Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Bajkowa Niedziela (05-06-2016)


  Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami, a także grupy przedszkolne i kluby malucha do udziału w Bajkowych Niedzielach.  

     Bajkowe Niedziele to pomysł na rodzinne (dlatego „niedzielne”) spotkania teatralne (i nie tylko) w miłej atmosferze. Na scenach zagoszczą profesjonalni artyści, a także młodzi aktorzy, uczniowie szkół z terenu Gminy Lesznowola, członkowie amatorskich grup teatralnych, laureaci „Gminnych Teatraliów” oraz goście z zaprzyjaźnionych ośrodków kultury.

    Każde doświadczenie związane z teatrem rozwija twórcze myślenie, wyobraźnię, inteligencję oraz jest fajnym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Dzięki takim kontaktom dziecko styka się z normami społecznymi, wartościami, poznaje skutki zachowań bohaterów, ocenia ich, współczuje. Wczesne kontakty ze sztuką zachęcają do własnej twórczości. Będą uczyć się bycia w przyszłości świadomymi, dorosłymi widzami.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny.

 

Ostatnie spotkanie z teatrem dla dzieci:

5.06.2016 r. g. 16.00 - Bajkowa Niedziela. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23.

 

 

Więcej informacji (relacje i zdjęcia) z poprzednich Bajkowych Niedziel można odnaleźć w Archiwum w dziale "Wydarzenia teatralne/ Bajkowe Niedziele" tutaj..