Bajkowa Niedziela "Alibaba i czterech rozbójników". Łazy (13-11-2016)

13.11.2016 o godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. Spektakl aktorsko-lalkowy pt. "Alibaba i czterech rozbójników" w wyk. Teatru Małe Mi. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Wstęp wolny.

ALI BABA I CZTERECH ROZBÓJNIKÓW

Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy?
Tylko śniąc lub... oglądając nasz spektakl :)

Relacja z wydarzenia:

W niedzielę 13 listopada w świetlicy GOK w Łazach odbyło się spotkanie teatralne dla najmłodszych. Panie z teatru Małe Mi przybyły aż z Wrocławia by tego dnia zabrać licznie zgromadzoną publiczność w świat marzeń sennych, magii i dalekich podróży. Zanim odpłynęliśmy do krainy snu panie wesoło przywitały dzieci i ich rodziców. Zrobiły próbę machania ręką i klaskania, a następnie rozpoczął się wspaniały spektakl.

Dzieci obserwowały scenę z zaciekawieniem. Czekały na moment kiedy będą mogły wejść na scenę bo każdy, nawet najmłodszy widz wie, że bez zaproszenia aktorów widownia nie ma wstępu tam, gdzie występują aktorzy. W trakcie spektaklu sypialnia wesołych siostrzyczek przeobraża się w rozmaite miejsca. Czasem był to dom Ali Baby czasem dziki las, a czasem grota rozbójników. Pokój dziewczynek zamieniał się nawet w Czarodziejski Sezam.

Podczas spektaklu można było podziwiać zaskakujące zmiany scenografii oraz piękne lalki. Pełna humoru, ciekawa fabuła przepleciona orientalną muzyką i piosenkami Artura Dwulita sprawiły, że nawet najstarsi widzowie spędzili blisko godzinę śmiejąc się i obserwując z zainteresowaniem spektakl przygotowany przez aktorów teatru Małe Mi.

Tych, którym nie udało się dotrzeć i bardzo żałują, że ominęła ich teatralna gratka serdecznie zapraszamy na kolejne, grudniowe spotkanie z teatrem. Naszymi zimowymi gośćmi będą ponownie panie z wrocławskiego teatru Małe Mi, lecz tym razem przygotują dla nas spektakl o tematyce bożonarodzeniowej. Zatem do zobaczenia w grudniu.

Joanna Zielińska

Zdjęcia z wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy na kolejne Bajkowe Niedziele!
O następnej tutaj