Benio w opałach - Bajkowa Niedziela. Stara Iwiczna (03-04-2022)

3.04.2022 r. godz. 16.00 - przedstawienie pt. "Benio w opałach"  w wyk. Teatru TAK. Bajkowa Niedziela w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6.

Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Dzieci z Ukrainy bezpłatnie.
Bilety do nabycia w dniu spektaklu od godz. 15.00. Płatność tylko gotówką.
Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny

UWAGA!
Z dzieckiem może przebywać tylko jeden opiekun.
Ilość miejsc ograniczona.

Opis spektaklu:

Historia dzieje się wśród tataraków, wysokich traw i lilii. Właśnie tu, choć nie wiadomo gdzie mieszka Benio - nie do końca zwykła zielona żabka. Benio nie ma rodzeństwa, a jego jedynym kompanem jest prawie księżniczka Larysa. Żabki razem żabarabują, grają na niewidzialnych instrumentach do momentu aż zmęczona Larysa chce wracać do domu. Benio pragnie zatrzymać ją za wszelką cenę, by bawiła się z nim już zawsze, tym bardziej, że w tej uroczej prawie księżniczce można się nawet zakochać...!

Kiedy Benio spotyka Wodną Damę Dobrych Manier, która daje mu receptę na miłość wydaje się,
że za chwilę wszystko skończy się dobrze. Niestety wszystko psuje Mucha Sio, która za zgodą Benia zaklina Larysę. Od tej pory rzeczywiście Larysa jak na zawołanie i jak zaczarowana robi wszystko o co poprosi Benio. Co gorsza zaklęcie działa również na dzieci. One również zaczynają robić to, co im każe Benio!

Czy rzeczywiście o taką zabawę mu chodziło?
Kiedy będzie miał dość i czy zatęskni za dawną Larysą?

To spektakl z mocno zaakcentowanym morałem. Uczy cierpliwości i szacunku do przyjaciół i do wszystkich rówieśników. Uświadamia dzieciom, że nie mogą mieć wszystkiego, chociaż czasem pokusa jest naprawdę silna.

Źródło opisu i fragmentów grafiki: http://teatrtak.pl/pdf/benio.pdf

Galeria zdjęć z wydarzenia: