Dziecięcy Koncert Jesienny. Wystawa pokonkursowa. Mysiadło (06-11-2016)

6.11.2016 godz. 17.00 - Dziecięcy koncert jesienny w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych w GOK Lesznowola. Podczas koncertu odbędzie się rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. "Jesienna opowieść" oraz prezentacja prac.

Zdjęcia z wydarzenia powyżej. Pan Jan Drewicz powitał wszystkich gości.

Pięknie wszystkim występującym oraz cudownej publiczności dziękujemy za przemiły,  artystyczny wieczór! Zapraszamy do obejrzenia pokazu zdjęć, a już wkrótce obiecujemy pokazać i filmik z piosenkami.

-------------

Dnia 6 listopada 2016 r. odbył się w filii GOK Lesznowola w Mysiadle „Koncert jesienny”. Wystąpili uczestnicy zajęć wokalnych w filiach GOK w Mysiadle i Nowej Iwicznej: Artur Król, Anna Manowska i Maja Dutkiewicz. Koncert pełen jesiennych klimatów przeniósł słuchaczy
w krainę wspomnień i marzeń. Przypomnieliśmy Andrzeja Zauchę i Agnieszkę Osiecką – to ukłon w stronę tych, którzy odeszli, a piosenki „Pocztówka z Beskidu” i „Jesienna zaduma” dały impuls do wspólnego śpiewania. Przeszliśmy się po „Alei Gwiazd”. Publiczność świetnie się bawiła i śpiewała razem z wykonawcami. Zapraszamy na następne koncerty uczestników zajęć wokalnych w GOK Lesznowola.

Przed koncertem odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. ”Jesienna opowieść”. Nagrody wręczyli p. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli Jolanta Walentyna Sobolewska oraz opiekun konkursu Jan Drewicz. Na konkurs wpłynęło 50 prac. Jury oceniające piękne prace wykonane przez dzieci techniką mieszaną oprócz nagród głównych przyznało bardzo dużo wyróżnień. Nagrodami w konkursie były atrakcyjne materiały plastyczne i słodycze.

Tomasz Winiarski & Jan Drewicz
feat. Janina Tatol

Program koncertu:

Anna Manowska - "Pocztówka z Beskidu"
Maja Dutkiewicz - "Aleja gwiazd"
Anna Manowska - "Łatwopalni"
Artur Król - " C'est la Vie"
Tomasz Winiarski - "Jesienna Zaduma"

Jeśli chcesz, by Twoje utalentowane wokalnie dziecko też występowało podczas różnych koncertów, zapisz je na zajęcia w GOK Lesznowola: