Już są fillmy z przeglądu "Gruszki Na Wierzbie 2022" (12-06-2022)

12.06.2022 r. godz. 15.00 - Wielki Przegląd GOK Lesznowola pn. "Gruszki Na Wierzbie 2022" - Miejsce: siedziba GOK Lesznowola, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6.

Zdjęcia z wydarzenia:

Gruszki Na Wierzbie 2022
w 11 odcinkach

Realizacja filmów - Robert Janiszewski

Prowadzenie całej imprezy w wykonaniu aktorów rodzimego Teatru Telimena pod kier. Anity Kochanowskiej Cydzik - p. Anita, p. Dorota Hyży i p. Krzysztof Klimaszewski - w zabawnych scenkach inspirowanych książką pt. "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej.

W 1 odcinku:
- Rozpoczęcie Przeglądu Twórczości GOK Lesznowola „Gruszki na Wierzbie 2022”. Powitanie gości i uczestników Przeglądu. Wystąpienie Jolanty Walentyny Sobolewskiej – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli oraz uroczyste otwarcie Przeglądu.
- Występ Big Band dla Frajdy pod kierunkiem Tomasza Kłujszo

W 2 odcinku:
- Występ sekcji muzycznej: Pianino pod kierunkiem instruktora Norberta Satory

W 3 odcinku:
- Występ Zespołu Śpiewaczego Tęcza pod kierunkiem dr Tomasza Nowaka i Grzegorza Toporowskiego

W 4 odcinku:
- Występ Zespołu Kameralnego OKTAWA pod kierunkiem Magdaleny Świderek

W 5 odcinku:
- Teatr Telimena i scenka, w której biedny Felicjan otrzymuje polecenie ćwiczenia Zumby :)
- Częstowanie gruszkami przez p. Dyrektor GOK (tradycja tego święta)

W 6 odcinku:
- Pokaz ZUMBY pod kierunkiem instruktorki Agnieszki Musioł – Posyniak

W 7 odcinku:
- Występ sekcji muzycznej: Gitara - pod kierunkiem instruktora Bogdana Roszczyka

W 8 odcinku:
- Występ sekcji muzycznej - Pianino - pod kierunkiem instruktora Andrzeja Kakietka

W 9 odcinku:
- Zespół Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY pod kierunkiem instruktorów Lidii Machnickiej, Albina Rydzewskiego i Henryka Popławskiego.

W 10 odcinku:
- Inscenizacja wiersza Jana Brzechwy pt. "Kłamczucha" w wyk. młodych adeptek teatru TelimenKa pod kierunkiem instr. Anity Kochanowskiej-Cydzik
- Projekcja inscenizacji baśni Andersena pt. "Talizman" w wyk. Teatru Telimena pod kierunkiem instr. Anity Kochanowskiej-Cydzik. Prezentowaną baśń możesz obejrzeć tutaj: https://youtu.be/4M0jm0f0zNw

W 11 odcinku:
- Zwiedzanie Wystawy Artystycznej Instruktorów Plastycznych w GOK Lesznowola, na której swe prace wyeksponowali: Jolanta Walentyna Sobolewska (malarstwo), Karolina Kieś (malarstwo i rysunek), Bożena Ziemnicka (papieroplastyka i rękodzieło), Jan Drewicz (malarstwo), Joanna Jagodzińska (ceramika i malarstwo) oraz Ula Kuligowska (rękodzieło i ceramika). O pracach opowiada Jan Drewicz – opiekun wystaw w GOK.

Raz jeszcze dziękujemy za rok z GOK
i życzymy wspaniałych wakacji!

A po wakacjach znów spotkajmy się
na wszystkich zajęciach cyklicznych:

Oferta zajęć na rok kulturalny 2022/2023

Przegląd Twórczości Uczestników Zajęć w GOK Lesznowola
Gruszki na Wierzbie 2022

12.06.2022 godz. 15.00
Siedziba GOK Lesznowola  w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6

H A R M O N O G R A M    WEJŚĆ  NA  SCENĘ

Prowadzenie: aktorzy Teatru Telimena

• Rozpoczęcie Przeglądu Twórczości GOK Lesznowola „Gruszki na Wierzbie 2022”
  • Powitanie gości i uczestników Przeglądu
  • Wystąpienie Jolanty Walentyny Sobolewskiej – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli oraz uroczyste otwarcie Przeglądu
  • Występ Big Band dla Frajdy pod kierunkiem Tomasza Kłujszo  (filia Stara Iwiczna).
  • Występ sekcji muzycznej: Pianino pod kierunkiem instruktora Norberta Satory
    (filia Mysiadło)
  • Występ zespołu śpiewaczego Tęcza po kierunkiem Tomasza Nowaka i Grzegorza Toporowskiego (filia Nowa Wola)
  • Występ Chóru UTW OKTAWA pod kierunkiem Magdaleny Świderek (filia Magdalenka).
  • Pokaz ZUMBY pod kierunkiem instruktorki Agnieszki Musioł – Posyniak
    (filia Mysiadło, Stara Iwiczna, Łazy)
  • Występ sekcji muzycznej: Gitara pod kierunkiem instruktora Bogdana Roszczyka
    (filia Mysiadło i Nowa Iwiczna)
  • Występ sekcji muzycznej - Pianino pod kierunkiem instruktora Andrzeja Kakietka
    (filia Mysiadło, Nowa Iwiczna i Łazy)
  • Zespół Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY pod kierunkiem instruktorów Lidii Machnickiej i Albina Rydzewskiego (OSP Mroków)
  • Projekcja inscenizacji baśni Andersena pt. "Talizman" w wyk. Teatru Telimena
    pod kierunkiem instr. Anity Kochanowskiej-Cydzik
  • Zaproszenie do obejrzenia Wystawy Artystycznej Instruktorów Plastycznych
    w GOK Lesznowola
  • Zakończenie

Szanowni Instruktorzy oraz Uczestnicy zajęć w GOK Lesznowola!

Czerwiec to ostatni przed wakacjami miesiąc roku kulturalnego. Od wielu lat w naszym ośrodku odbywa się tradycyjnie wielkie GOK-owskie święto pt. "Gruszki Na Wierzbie", podczas którego uczestnicy zajęć występują przed publicznością i najpiękniej, jak potrafią,  prezentują na scenie swoje talenty muzyczne, wokalne i taneczne.

Wielki Przegląd Twórczości Uczestników Zajęć Cyklicznych w GOK Lesznowola jest wydarzeniem, na które zawsze czekamy z wielką niecierpliwością, aby potem z radością i wzruszeniem oklaskiwać występujących oraz instruktorów, dzięki którym dzieci i dorośli rozwijają najpiękniej swe artystyczne skrzydła.

W tym roku do wspólnego świętowania zapraszamy w niedzielę, 12 czerwca o godz. 15.00 do Sali teatralnej w siedzibie GOK Lesznowola - w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6.

Z niecierpliwością czekamy na Was, życząc wspaniałych występów!

Z artystycznym pozdrowieniem
Jolanta  Walentyna  Sobolewska