Koncert. Dzień Kobiet 2021 (08-03-2021)

Serdecznie zapraszamy na Koncert z okazji Dnia Kobiet, który wykonają Ava Rubin i Grzegorz Toporowski. Koncert będzie emitowany dn. 8.03.2021 r. o godz. 18.00 na fanpage oraz na YT GOK Lesznowola /darmowy dostęp/

Radni Gminy Lesznowola - Z-ca Przewodniczącej Rady Gminy p. Łukasz Grochala oraz p. Radny Krzysztof Klimaszewski tradycyjnie złożyli życzenia wszystkim Paniom oraz przestawili artystów, by zaprosić wreszcie na koncert, którego organizatorami są Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

KONCERT
AVA RUBIN I GRZEGORZ TOPOROWSKI

Artyści wykonli znane i lubiane przeboje m.in.:
Miłość w Portofino (Sława Przybylska), Padam, padam (Édith Piaf),
Perhaps, perhaps, perhaps (Doris Day).

O artystach:

Ava Rubin- artystka pozytywna, z młodzieńczą duszą i ogromną pasją do muzyki. Poszukiwaczka i badaczka emocji w życiu i sztuce. Swe zamiłowania muzyczne kieruje ku muzyce ludowej i etnicznej. Otwarta na ludzi, pasjonatka różnorodności kulturowych i języków obcych. Prywatnie pogodna i rozśpiewana mama dwójki dzieci.

Grzegorz Toporowski - Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Laureat wielu konkursów krajowych i zagranicznych. Stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. W dorobku artystycznym ma również nagranie utworu Ryszarda Osady „E-Motion" dla wytwórni Acte Preable. Płyta ta w roku 2004 była nominowana do Fryderyków w kategorii Muzyka Współczesna. Współpracuje z Estradą Kameralną Filharmonii Narodowej oraz Operą Narodową, a także od wielu lat z Teatrem Narodowym. Do dorobku artystycznego niewątpliwie należy zaliczyć również szeroko zakreśloną działalność pedagogiczną, która jest doceniana przez wielu wybitnych specjalistów.
Razem z Tomaszem Nowakiem prowadzi Zespół Śpiewaczy TĘCZA w GOK Lesznowola.

Wydarzenie na Facebook: Koncert z okazji Dnia Kobiet. Ava Rubin i Grzegorz Toporowski

Zdjęcia z wydarzenia: