Konkurs plastyczny "Bezpieczne wakacje 2016" rozstrzygnięty (07-08-2016)

GOK Lesznowola zorganizował konkurs plastyczny pt. "Bezpieczne wakacje", skierowany do dzieci uczęszczających na Wakacyjne Zabawy Świetlicowe do filii w Wólce i Magdalence podczas Lata 2016. Prace konkursowe należało oddać do 15 lipca.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w niedzielę, 7 sierpnia 2016 r. o godz. 18.00 podczas Koncertu Leśnego duetu "Ojciec i Syn" na Górkach Piaskowych w Magdalence.

Nagrody Laureatom wręczyły (od lewej): Sołtys Magdalenki p. Teresa Piotrowska, Radna Gminy Lesznowola p. Wiesława Komorowska i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli p. Jolanta Walentyna Sobolewska. Więcej zdjęć z wydarzenia - kliknij w fotografię.

Wyniki konkursu "Bezpieczne Wakacje":
Protokół pokonkursowy z nazwiskami zwycięzców.
Gorąco gratulujemy!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

PT.

„BEZPIECZNE WAKACJE 2016”

1. Konkurs  jest skierowany do dzieci  uczęszczających na Wakacyjne Zajęcia Świetlicowe w GOK Lesznowola w filiach Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 23 i Magdalenka, ul. Lipowa 28 w dn. 4-15 lipca 2016 r., w których opiekunowie i instruktorzy przeprowadzą wcześniej pogadanki na powyższy temat.

2. W konkursie przewidziano następujące kategorie wiekowe:

a. dzieci do 10 roku życia

b. dzieci powyżej 10 roku życia

3. Prace przedstawiające motywy bezpiecznych zabaw podczas wakacji należy przygotować w formacie A4 na brystolu lub kartonie  w technikach mieszanych lub techniką papieroplastyki przestrzennej. Praca ma być jednostronna.

4.Do konkursu można zgłosić tylko jedną pracę danego dziecka. Praca musi być samodzielna i własnego pomysłu. Może być wykonana na zajęciach w GOK lub w domu.

5. Prace muszą być opatrzone danymi (z tyłu rysunku):

a. imię i nazwisko autora,

b. wiek,

c. adres filii GOK, do której uczestnik konkursu uczęszcza na Wakacyjne Zajęcia Świetlicowe

Prace należy dostarczyć osobiście opiekunowi świetlicy GOK lub instruktorowi prowadzącemu w kopercie A4. Prace dostarczą opiekunowie świetlic do sekretariatu Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (Stara Iwiczna, ul. Nowa 6, 05-500 Piaseczno) do 15 lipca 2016 roku.

6. Specjalnie powołane jury oceni prace w poszczególnych kategoriach wiekowych i wyłoni zwycięzców. Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, odpowiednie podejście do tematu, oryginalność, ale także kompozycja oraz kolorystyka  pracy.

7. Autorzy prac nagrodzonych oraz wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli: www.gok-lesznowola.pl w dziale WYDARZENIA/ Konkursy.

8. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia 2016 r. o godz. 18.00 podczas Koncertu Leśnego na Górkach Piaskowych w Magdalence.

9. Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie prac wraz z nazwiskami autorów przez organizatora w celach promocyjnych.

10. Organizatorem Konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

Serdecznie zapraszamy do udziału, życząc weny twórczej
oraz bezpiecznych wakacji!

Inne działania