Konkurs plastyczny "Jesienna opowieść" 2016. Wyniki (03-10-2016)

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zamyka konkurs plastyczny pt. "Jesienna opowieść", skierowany do osób uczęszczających na zajęcia cykliczne do dowolnej z filii GOK Lesznowola na terenie gminy (dotyczy uczestnictwa nie tylko w zajęciach plastycznych).

Prace należało oddać do dn. 2.11.2016 r. Wyniki poniżej.
Rozdanie nagród w niedzielę - serdecznie zapraszamy!

Po obejrzeniu 50 prac zgłoszonych do konkursu Komisja w składzie:

- Jolanta Walentyna Sobolewska - dyrektor GOK Lesznowola, plastyk
- Joanna Zielińska - instruktor ceramiki
- Aneta Zielińska - specjalista ds. promocji
- Jan Drewicz - instruktor malarstwa

przyznała następujące nagrody:

I grupa (dzieci z klas 0-3):

I miejsce – Ewa Borecka

II miejsce – Antonina Szymczak

III miejsce – Jakub Tober

Wyróżnienia:
Oliwia Nowakowska

Karol Prusaczyk

Kamila Sidorko

Zosia Kotowska

Maksymilian Mika

Helena Zawadzka

Weronika Podleśna

II grupa (dzieci z klas 4-6):

I miejsce – Roxana Wolska

II miejsce – Ula Wentykier

Wyróżnienia:
Róża Kuligowska

Kinga Stasiak

Julia Borkowska

III grupa (gimnazjaliści):

I miejsce – Ania Szylko

Wyróżnienie:
Ola Szklarczyk

Protokół pokonkursowy tutaj
Gorąco gratulujemy!

-----------------------------------------------------

KONKURSU PLASTYCZNEGO
pt. „JESIENNA OPOWIEŚĆ”
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli

1.   Organizatorem konkursu plastycznego  pt. „Jesienna opowieść” 2016  jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

2.   Konkurs jest skierowany do uczestników zajęć w filiach GOK Lesznowola na terenie gminy
i oceniany będzie w czterech kategoriach wiekowych:

a. kat. dzieci klas 0-3
b. kat. dzieci klas 4-6
c. kat. gimnazjaliści
d. kat. dorośli

3.   Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

4.   Celem Konkursu jest poszukiwanie indywidualności technik oraz rozwiązań twórczych
a także kształtowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze.

5.   Na konkurs należy oddać pracę wykonaną dowolną techniką mieszaną, przedstawiającą pejzaż jesienny.

6.   Z tyłu  prace muszą być opatrzone danymi:

a. imię i nazwisko autora,
b. adres i telefon kontaktowy,
c. tytuł pracy i wymiary
d. placówka GOK (miejscowość), do której uczestnik konkursu uczęszcza na zajęcia – i na jakie

7.         Do konkursu można zgłosić tylko jedną pracę. Praca musi być samodzielna
i własnego pomysłu (nie przyjmujemy kopii!). Należy ją opisaną (patrz pkt. 6) dostarczyć osobiście opiekunowi świetlicy w tej filii GOK Lesznowola, gdzie uczestnik uczęszcza na zajęcia cykliczne. Zgłaszanie prac konkursowych do dnia 2.11.2016 r.

8.  Specjalnie powołane jury oceni prace i wyłoni zwycięzców. Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, indywidualne podejście do tematu
i użytych technik, oryginalność spojrzenia na temat, ale także kompozycja oraz nastrój pracy.

9.   Prace  nagrodzone  zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli: www.gok-lesznowola.pl w dziale WYDARZENIA: KONKURSY/ Konkurs plastyczny „Jesienna opowieść”.

10. Uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień nastąpi dn. 6.11.2016 r. podczas Dziecięcego Koncertu Jesiennego w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych
w GOK Lesznowola
.

11. Autorzy prac nagrodzonych otrzymają cenne nagrody rzeczowe  oraz dyplomy.

12. Wybrane nagrodzone prace zostaną opublikowane  na stronie internetowej GOK Lesznowola oraz w kolejnych numerach kwartalnika „Puzderko Kulturalne”.

13. Zastrzega  się, że złożenie pracy konkursowej jest jednocześnie zgodą na nieodpłatną publikację pracy w całości lub we fragmentach przez GOK Lesznowola.

14. Prace nadesłane na konkurs zostaną zwrócone po wystawie pokonkursowej
ich autorom po zakończeniu wystawy.

15. Opiekunem konkursu jest pan Jan Drewicz, instruktor plastyczny GOK w Lesznowoli. Kontakt: świetlica GOK Lesznowola w Mysiadle, tel. 510 773 454, adres e-mail: jan.drewicz@gok-lesznowola.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin konkursu plastycznego pt. "Jesienna Opowieść" w pliku do pobrania tutaj