Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Piknik Rodzinny z grą terenową w Magdalence (24-04-2022)


24.04.2022 r. godz. 14.00 - 18.00 - Piknik Rodzinny z Grą Miejską. Miejsce: na terenie lasu w Magdalence (start: parking przy Kościele św. Marii Magdaleny w Magdalence) oraz przylegających do niej ulicach. Na wydarzenie zapraszają Organizatorzy: Wójt i Rada Gminy Lesznowola wraz z jednostkami gminnymi: GOPS, GKRPA, GBP, CS, GOK.

Bezpłatna, interaktywna gra terenowa „Stop Hejt! Odkryj Twoje SuperMoce!” to wspaniała przygoda, na którą zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi w wieku 6 -13 lat.
 
Po grze, Rodziny zostaną zaproszone do udziału w EkoWarsztatach i pikniku rodzinnym z poczęstunkiem. Zostanie zorganizowana również zbiórka charytatywna na rzecz uchodźców z Ukrainy.
 
Całe wydarzenie odbędzie się W POLSKIEJ I UKRAIŃSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ.
Podczas gry „STOP HEJT! Odkryj Twoje SuperMoce!” Dzieci poznają przyczyny i konsekwencje hejtu, ale również utrwalą właściwe postawy i reakcje w sytuacjach, w których spotykają się z postawami agresji i mową nienawiści.
 
W trakcie gry terenowej „STOP HEJT! Odkryj Twoje SuperMoce!”, w lekkiej i wesołej formie, przeprowadzimy Uczestników przez trudne społecznie sytuacje. Pozwolimy małym Uczestnikom zmierzyć się z sytuacjami zachowań antyspołecznych, w których samodzielnie będą musieli dokonać wyboru i podjąć decyzję o tym, jak w danej sytuacji postąpić. Wybór, jakiego dokonają, określi, które SuperMoce uda im się zdobyć. Od SuperMocy takich jak między innymi „empatia”, „życzliwość”, „zaradność”, „opiekuńczość” po „męstwo” czy „uczciwość”.
 
Każdy Uczestnik gry otrzyma swój atrybut - Tarczę SuperMocy, którą będzie mógł zapełnić kolejnymi sprawnościami. Gra jest tak skonstruowana, że żaden młody Uczestnik nie opuści jej bez choć jednej sprawności. Jednak tylko zdobycie wystarczającej liczby sprawności pozwoli na dołączenie do zacnego grona Drużyny Superbohaterów!
 
Dzieci wyposażone we właściwe wzorce, z poczuciem sprawczości i pewności siebie, wyposażone w „tarcze” w postaci świadomości swoich silnych stron lepiej radzą sobie w szkole, rodzinie, w życiu.
 
Uwaga! Uwaga! Ważną informacją jest też to, iż będzie to pierwsze wydarzenie, na którym będzie można zdobyć Paszport LesznoWolaka, o którym koniecznie trzeba poczytać na fanpage Wolę LesznoWolę - Paszport LesznoWolaka
 
Zdjęcia z wydarzenia: