Program DK+ Inicjatywy lokalne - pierwsze spotkanie z mieszkańcami (06-04-2022)

6.04.2022 r. godz. 18.00 - pierwsze spotkanie informacyjne dla mieszkańców w ramach projektu DK+ Inicjatywy lokalne

Mamy przyjemność poinformować, że GOK Lesznowola otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022. Nasz wniosek o wsparcie finansowe projektu „Wielkie otwarcie kultury” - dotyczący filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej uplasował się na 12. pozycji spośród wszystkich wniosków złożonych w całej Polsce, a było ich aż 176. Jest to dla nas dodatkowy zastrzyk motywacji.

Spotkanie informacyjne z animatorem z Narodowego Centrum Kultury oraz z socjologiem i kulturoznawcą, który przeprowadzi u nas diagnozę kulturotwórczą odbędzie się 6 kwietnia (środa) o godz. 18.00 w filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej (ul. Krasickiego 60).

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa, którzy chcieliby wziąć udział w diagnozie kulturotwórczej i realizować swoje projekty kulturalne.