Spotkanie Autorskie z Anną Kamińską - pisarką (20-04-2022)

20.04.2022 r. godz. 18.00 - Spotkanie Autorskie z Anną Kamińską - pisarką. Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na spotkanie z okazji Roku Wandy Rutkiewicz z autorką bestsellerowych biografii m.in. alpinistki. Miejsce: CIS w Magdalence, ul. Lipowa 28.

Wanda Rutkiewicz to polska alpinistka, z zawodu elektronik, jedna z najwybitniejszych światowych himalaistek. Rok 2022 został poświęcony jej postaci. 4 lutego skończyłaby 79 lat. Zaginęła 13 maja 1992 roku na stokach Kanczendzongi.

Książka dostępna jest w katalogach Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli oraz w aplikacji Legimi.