"Świniopas"- baśń H.C. Andersena w wyk. Teatru Telimena (31-07-2021)

31.07.2021 r. godz. 17.00 - premiera adaptacji baśni H. C. Andresena pt. "Świniopas" w wyk. Teatru Telimena na fanpage GOK Lesznowola.

"Świniopas" H. C. Andersena
w wyk. Teatru Telimena

Adaptacja i reżyseria: Anita Kochanowska-Cydzik
Tłumaczenie: Stefania Beylin, Jarosław Iwaszkiewicz

Występują:
Dorota Hyży, Anita Kochanowska Cydzik,
Krzysztof Klimaszewski, Aleksandra Polańska, Joanna Zielińska

Stroje, projekt i wykonanie:
Magdalena Gierałtowska-Leszczyńska

Operator: Krzysztof Klimaszewski
Montaż: Justyna Rybka-Czubak

Specjalne podziękowania
dla Hotelu Książę Poniatowski w Łazach
za użyczenie wnętrz oraz ogrodu.

Informacja

Szanowni Państwo, trwa nabór do zagrania w kolejnych przedstawieniach w wykonaniu amatorskiego Teatru Telimena pod kier. p. instr. Anity Kochanowskiej-Cydzik.

Aby zgłosić się, należy dołączyć do grupy na Fb pn. "Telimena. Warsztaty teatralne dla dorosłych", prowadzonej przez p. instruktor.

Wszystkie dotychczasowe przedstawienia można obejrzeć na fanpage GOK w dziale Filmy oraz na stronie internetowej GOK Lesznowola, tutaj.

Wystarczy chęć i odrobina odwagi, by przeżyć wspaniałą przygodę! Udział w zespole teatralnym jest nieodpłatny. Serdecznie zapraszamy!