Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
W 7 dni dookoła bajek. Bajkowa Niedziela (29-05-2022)


29.05.2022 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela z okazji Dnia Dziecka. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8.

Z okazji Dnia Dziecka udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rzecz ma się o Smoku Smokowskim, niestrasznym zwierzaku, choć strasznym niejadku, którego rozgniewana mama wysyła w podróż po świecie bajek.
W spektaklu wykorzystano fragmenty wierszy Jana Brzechwy: Smok, Leń, Żuk, Kaczka Dziwaczka, Czerwony Kapturek, Katar, Tańcowała igła z nitką.

Rekomendowany wiek odbiorcy - od lat 3.

 
UWAGA! #paszportLesznoWolaka - spotkanie jest wydarzeniem, na którym możecie zdobyć stempel w Paszport LesznoWolaka.
 
Stempli Paszportu LesznoWolaka szukaj na wydarzeniach gminnych! Na każdym wydarzeniu w Gminie Lesznowola, oznaczonym specjalnym symbolem „Tu zdobędziesz stempel Paszport LesznoWolaka”, możesz otrzymać stempel za udział u Organizatora.
Pamiętaj, że w tym celu powinieneś mieć Twój paszport ze sobą na wydarzeniu! Paszport zawiera specjalne miejsca na postawienia stempla. Do uzyskania stempla upoważnia udział w otwartym, rodzinnym wydarzeniu gminnym. Jedna aktywność = jeden stempel. 11 stempli = nagroda! Odbiór nagród będzie ogłaszany na fanpage: Wolę LesznoWolę - Paszport LesznoWolaka
 
Zdjęcia ze spektaklu: