Wernisaż wystawy prac graficznych dr hab. Pawła Bińczyckiego (19-05-2024)

Zapraszamy na wystawę prac graficznych Pawła Bińczyckiego.
Wernisaż odbędzie się 19 maja o godz. 17.00 w filii GOK Lesznowola w Mysiadle (ul. Topolowa 2). Wystawa potrwa do 7 czerwca.

BIOGRAM
Urodzony w Rzeszowie w 1974 roku. Studia w Instytucie Sztuk Pięknych Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. W latach 1998–2009 asystent na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego (do2001 roku WSP), kolejno w pracowniach: prof. Włodzimierza Kotkowskiego, prof. Andrzeja Pietscha i prof. Krzysztofa Skórczewskiego. Tytuł doktora obroniony w 2009 roku na Wydziale Grafiki Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W latach 2014–2017 praca w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej. Habilitacja w 2018 roku na Wydziale Artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Obecnie zatrudniony w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego jako profesor nadzwyczajny, gdzie współprowadzi Pracownię Grafiki Artystycznej. Zajmuje się grafiką warsztatową w technikach druku wklęsłego wypukłego i cyfrowego, oraz projektowaniem graficznym.