Wirtualny konkurs na piękne zdjęcie choinki. Wyniki (21/12/2016 - 27/12/2016)

Za nieodpłatne użyczenie powyższej fotografii do promocji konkursu gorąco dziękujemy p. Alexandrze Hendrysiak

Wirtualny konkurs na piękne zdjęcie choinki

Serdecznie dziękujemy za udział w świątecznym facebookowym konkursie fotograficznym.

Drodzy zwycięscy konkursu, dziękujemy za kontakt.
Uprzejmie informujemy, iż nagrody zostały wysłane do Państwa pocztą.

Powyżej (kliknij w plakat) zapraszamy do obejrzenia wszystkich zgłoszonych do konkursu prac fotograficznych - niektóre są we fragmentach, w całości można obejrzeć je w postach na FB, a także przebieg losowania nagród (film) tutaj

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnego konkursu na piękne zdjęcie choinki jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
  2. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni na zdjęciu świąteczne drzewko. Fotografia może przedstawiać całą choinkę lub jej ciekawy kadr. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
  3. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Konkurs na piękne zdjęcie choinki". Wydarzeniem należy się wcześniej "zainteresować" i kliknąć "wezmę udział" tu: https://www.facebook.com/events/559396684270549/
  4. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć, lecz każdy post powinien zawierać oryginalny opis. Opisem może być cytat kolędy, życzenia świąteczne, fragment wiersza (w tym wypadku koniecznie z podaniem nazwiska autora) itp.
  5. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.
  6. Konkurs trwać będzie przez tydzień w dniach od 21 do 27 grudnia 2016 roku. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.
  7. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział zostaną rozlosowane nagrody. Losowanie zostanie uwiecznione na filmiku, który zostanie zamieszczony w wydarzeniu do 30 grudnia 2016 r. Przewidujemy pięć zestawów nagród, które będą czekać na swoich właścicieli pod GOK-owską choinką!
  8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl

Serdecznie zachęcamy do fotograficznej choinkowej zabawy,
prosimy o propagowanie naszego konkursu
i życzymy cudownych, wesołych Świąt!

Dyrektor i Pracownicy
Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli