Wrześniówka w Nowej Iwicznej (17-09-2022)

17.09.2022 r. godz. 15.00 - Wrześniówka w Nowej Iwicznej. Miejsce: parking przy Szkole Podstawowej. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli.

W programie: Klaun Kluseczka, teatrzyk dla dzieci, Zumba z Agnieszką Musioł-Posyniak, występ zespołu Grawitacja i Mandaryna Dance Studio, dmuchańce, samochodziki, eurobungie, warsztaty artystyczne i wiele innych atrakcji. Na zakończenie imprezy wspólna potańcówka.