ZIMA z GOK Lesznowola. Nowa Iwiczna (20/02/2023 - 24/02/2023)

Warsztaty prowadzone będą w filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Krasickiego 60

Wycieczki zaplanowane są w dniach 22 i 23 lutego.
Nie zapewniamy obiadów, ani żadnych innych posiłków. W dniu wycieczki możliwe jest zatrzymanie się w restauracji McDonald's, jednak rodzice/opiekunowie muszą zapewnić dziecku kieszonkowe na ten cel.

plan warsztatów i wycieczek poniżej
regulamin
Uzupełniony i podpisany regulamin należy przynieść w dniu warsztatów i przekazać instruktorowi.

Koszt: 250 zł/osoba/tydzień, honorujemy Lesznowolską KDR

Obowiązuje zapis telefoniczny pod numerem telefonu 504 192 208 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00) oraz dokonanie wpłaty wyłącznie przelewem na konto GOK  Lesznowola w ciągu 3 dni roboczych od daty zapisu. Niedokonanie wpłaty w określonym powyżej terminie skutkuje wykreśleniem uczestnika z listy.

SGB-Bank S.A Oddział w Lesznowoli
rachunek numer:
10 8022 0000 0001 8702 2000 0001

W tytule przelewu: imię i nazwisko dziecka + miejsce

Uczestnicy przyjmowani są według kolejności zgłoszeń, do wyczerpania wolnych miejsc.

Dodatkowo w I tygodniu ferii w godz. 10.00-18.00 otwarta będzie pracownia ceramiczna w filii GOK Lesznowola we Władysławowie (ul. Wojska Polskiego 64) - zapisy 515 134 046

Plan

20 – 24.02.2023, Nowa Iwiczna (filia GOK Lesznowola, ul. Krasickiego 60)

Poniedziałek (9.00-16.00)