Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
O nas

   

   Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli od lat przybliża Państwu świat kultury i sztuki. Siedziba Gminnego Ośrodka Kultury mieści się w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6.

Mamy możliwość zaprosić Państwa w wiele innych miejsc gminy Lesznowola, w których GOK prowadzi działania cykliczne: Nowa Iwiczna, Mysiadło, Władysławów, Janczewice, Magdalenka, Łazy, Wólka Kosowska, a także gościnnie - Nowa Wola, Mroków, Zgorzała i Łazy przy Al. Krakowskiej. Adresy wszystkich placówek GOK Lesznowola na terenie gminy tutaj..

    GOK Lesznowola jest organizatorem i współorganizatorem wielu otwartych imprez i wydarzeń kulturalnych na terenie gminy, między innymi takich jak koncerty, festyny rodzinne, spotkania z ciekawymi i znanymi ludźmi, wydarzenia patriotyczne, wycieczki, a także wernisaże malarstwa, fotografii, rękodzieła ludowego i artystycznego. Informacje dotyczące terminarza zaplanowanych wydarzeń dostępne są w Kalendarium opisowym tutaj..

    Możemy poszczycić się znakomitymi, wielokrotnie nagradzanymi zespołami muzycznymi oraz innymi grupami artystycznymi, o których więcej informacji można uzyskać tutaj..

    Zapraszamy też na przeróżne cykliczne zajęcia artystyczne, kulturalne i integracyjne, do dołączenia do klubów oraz do uczestnictwa w działaniach Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz  Klubów.

   Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli organizuje także konkursy, przeglądy oraz festiwale o charakterze wewnętrznym i gminnym.

    W październiku 2010 roku wydaliśmy pierwszy numer kwartalnika kulturalnego GOK Lesznowola "Puzderko Kulturalne". Opisujemy w nim minione wydarzenia artystyczne, zamieszczamy informacje o konkursach, reportaże, wywiady, relacje i fotorelacje oraz terminarze planowanych imprez. Znajduje się w nim również miejsce dla krótkich form literackich, tworzonych przez naszych mieszkańców i literatów z zewnątrz, których zachęcamy do promowania własnej twórczości.

   Jest mi niezmiernie miło gościć Państwa w progach wszystkich placówek GOK Lesznowola na terenie gminy, jak i na imprezach plenerowych "pod chmurką". Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach kulturalnych organizowanych i współorganizowanych przez GOK Lesznowola, a my dołożymy wszelkich starań, by zawsze było ciekawie. Dbają o to pracownicy GOK Lesznowola, których mam przyjemność przedstawić Państwu tutaj..

Zapraszamy też na nasz fanpage na Facebook oraz na kanał YouTube

Z artystycznym pozdrowieniem,
Jolanta   Walentyna   Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli


 

Logo
Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli
w plikach do pobrania tu