Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Gdzie los poniesie. Klub Podróżnika Po Horyzont (01-06-2022)


1.06.2022 r. godz. 18.30 - Spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny.

-------

Gdzie Los Poniesie" - nazwa prowadzonego przez nas bloga i kanału YT w roku 2020-stym nabrała dosłownego znaczenia - mogliśmy pojechać tam gdzie się dało, a nie gdzie się chciało. W obliczu odwołanych lotów i hermetycznego zamknięcia Azji, którą planowaliśmy odwiedzić, na poczekaniu powstał plan B - i właśnie o tym będzie ta prezentacja!

Spontanicznie zorganizowana wyprawa rowerowa po południowej Europie rozpoczęła się na Sardynii, a skończyła w środkowej Austrii. Przez 40 dni wykręciliśmy 2300 km - po drodze gotując się na korsykańskich podjazdach, zachwycając się pięknem szlaków nad jeziorem Garda, śpiąc w namiocie w rozległych winnicach i uciekając przed dzikimi świniami tuż po wypiciu wieczornego wina na biwaku. Pierwszy raz odwiedziliśmy Alpy, regularnie gubiliśmy się w wąskich uliczkach włoskich miasteczek, a na Korsyce trafiliśmy na jedną z najpiękniejszych dróg w życiu.

Wraz z relacją z podróży opowiem o budżecie, logistyce i praktycznych wskazówkach przy planowaniu tak długiej wyprawy rowerowej. Zapraszam serdecznie!

Dawid Białowąs

-------------------------
UWAGA! #paszportLesznoWolaka - spotkanie jest wydarzeniem, na którym możecie zdobyć stempel w Paszport LesznoWolaka
 
Stempli Paszportu LesznoWolaka szukaj na wydarzeniach gminnych! Na każdym wydarzeniu w Gminie Lesznowola, oznaczonym specjalnym symbolem „Tu zdobędziesz stempel Paszport LesznoWolaka”, możesz otrzymać stempel za udział u Organizatora.
 
Pamiętaj, że w tym celu powinieneś mieć Twój paszport ze sobą na wydarzeniu! Paszport zawiera specjalne miejsca na postawienia stempla.
 
Do uzyskania stempla upoważnia udział w otwartym, rodzinnym wydarzeniu gminnym. Jedna aktywność = jeden stempel. 11 stempli = nagroda! Odbiór nagród będzie ogłaszany na fanpage Wolę LesznoWolę - Paszport LesznoWolaka
--------------------------