Joanna Jagodzińska. Wystawa artystyczna. Galeria PASAŻ (10-03-2021)

10.03.2021 r. godz. 18.00 - Wirtualny wernisaż wystawy artystycznej Joanny Jagodzińskiej w Galerii PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy Topolowej 2. Film wernisażowy będzie zachowany na stronie internetowej, na YouTube oraz fanpage GOK. Wydarzenie na Facebook: Wirtualny wernisaż wystawy Joanny Jagodzińskiej. Galeria PASAŻ

Pani Joanna Jagodzińska pracuje w Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznowoli jako instruktor ceramiki i opiekuje się Pracownią Ceramiki i Rzeźby Galeria na Górce we Władysławowie przy ul. Wojska Polskiego, gdzie od lat prowadzi zajęcia ceramiczne dla lesznowolskich mieszkańców.

Na swej drugiej już indywidualnej wystawie zaprezentuje prace malarskie, ceramiczne oraz rzeźby.

FILM WERNISAŻOWY ORAZ WYSTAWA JOANNY JAGODZIŃSKIEJ

Podczas wernisażu rozmowę z artystką - p. Joanną Jagodzińską przeprowadzili p. Jolanta Walentyna Sobolewska - dyrektor GOK Lesznowola oraz p. Jan Drewicz - opiekun wystawy. Zdjęcia i montaż filmu - p. Maciej Jagodziński.

Joanna Jagodzińska o swojej twórczości

Od wielu lat mam możliwość robienia tego co lubię czyli zajmowania się działalnością artystyczną taką jak: malowaniem, ceramiką i tworzeniem rzeźb. Daje mi to ogromną satysfakcję i radość, mimo tego, że nie są to wielkie dzieła. Ale ja bardzo je lubię i cieszą mnie niezmiennie. Teraz  postanowiłam to uporządkować i korzystając z przestrzeni wirtualnej, pokazać co udało mi się dotychczas zrobić, żeby chociaż na chwilę oderwać nas wszystkich od smutnej, odosobnionej rzeczywistości.
Zapraszam więc na mój wernisaż.

FOLDER WYSTAWY JOANNY JAGODZIŃSKIEJ

Zdjęcia z wernisażu: