Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Klub Przedsiębiorczych Mam. Gość - Karolina Borkowska-Bylicka (26-02-2020)


26.02.2020 r. godz. 11.00 - 14.00 - Klub Przedsiębiorczych Mam. Spotkanie z Karoliną Borkowską-Bylicką na temat "Zatrudnianie okiem pracodawcy". Miejsce: siedziba GOK Lesznowola, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6.

Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/177245503617386/?active_tab=about

Porozmawiamy o tym, jak wygląda zatrudnianie pracowników okiem pracodawcy. Każda z Was, która zatrudnia ludzi, wie, z jakimi wyzwaniami się to wiąże.

Naszym gościem będzie Karolina Borkowska-Bylicka - wiceprezes agencji PR Public Dialog, Wiceprezes Zarządu Związku Firm Public Relations na kadencję 2016-2018 i 2018-2020. Lider i współtwórca działu Public Relations w Białej Księdze Komunikacji Marketingowej. Członek Rady Sektorowej ds.kompetencji zawodowych branży komunikacji marketingowej. W 2019 roku dołączyła do programu StartUp PFR - Sieć Mentorów PFR. Członek Sektorowej Rady ds. kompetencji sektora komunikacji marketingowej. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Marketing Polityczny i Public Relations. Bogate doświadczenie w budowaniu relacji z mediami i rozumieniu ich potrzeb, zawdzięcza pracy w TVP przy programie informacyjnym "Panorama" oraz w porannym programie "Pytanie na śniadanie". Prowadzi także szkolenia w zakresie wystąpień publicznych oraz wykłady na uczelniach wyższych: Collegium Civitas, Uniwersytecie Warszawskim z zakresu public relations i komunikacji wewnętrznej oraz w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie z zakresu etyki w PR.

Spotkanie jest bezpłatne, ale zapisy są obowiązkowe: https://evenea.pl/event/kpmlesznowolaluty//   Zapisz się i przyjdź na nasze spotkanie KPM. Przyjdź i poznaj inne mamy w podobnej sytuacji. Weź ze sobą wizytówki, będzie czas na networking!

Na spotkanie można przyjść z dzieckiem.

Klub Przedsiębiorczych Mam powstał po to, aby wspierać kobiety, które chcą rozwijać się zawodowo, jednocześnie nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. Rozmawiamy ze sobą na temat tego jak łączyć macierzyństwo z pracą zawodową, dzielimy się obawami i trudnościami w zarządzaniu firmą, inspirujemy się i motywujemy do działania, a przede wszystkim wspieramy się i współpracujemy. Wymieniamy się kontaktami i robimy wspólne projekty. Jedne z nas pracują na etacie, inne prowadzą swoją działalność, jeszcze inne chcą wejść na rynek pracy lub coś zmienić w swoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Łączy nas jedno – chęć spełniania swoich marzeń.

Klub Przedsiębiorczych Mam w Lesznowoli prowadzi Agnieszka Kowalczyk.