Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Klub Przedsiębiorczych Mam. Gość - Monika Sławecka (25-03-2020)


UWAGA! W związku z zagrożeniem rozprzestrzenianiem się koronawirusa wydarzenie zostało odwołane.

25.03.2020 r. godz. 11.00 - Spotkanie z Moniką Sławecką pt. "Kobiece zmagania po drodze po sukces" - Klub Przedsiębiorczych Mam. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6.

Wydarzenie na FB

Naszym gościem będzie Autor Monika Sławecka. Rocznik 87. Absolwentka filmoznawstwa i scenariopisarstwa. Od ponad dekady zajmuje się pracą w branży filmowej i telewizyjnej. Współpracowała jako asystent reżyserów: Marcina Wrony, Macieja Sobocińskiego- polska edycja "Saturday Night Live" i Marcina Ziębińskiego. Na co dzień zajmuje się pisaniem reportaż, z czego dwa z nich to bestsellery- "Balet, który niszczy" ; "Alkohol. Piekło kobiet" oraz script doctoringiem wielu scenariuszy filmowych, które weszły na ekrany kin w Polsce.

Na spotkanie można przyjść z dzieckiem.

Zapisz się i przyjdź na nasze spotkanie KPM. Spotkanie jest bezpłatne, ale zapisy są obowiązkowehttps://evenea.pl/event/kpmlesznowolamarzec/


Przyjdź i poznaj inne mamy w podobnej sytuacji. Weź ze sobą wizytówki, będzie czas na networking!

---------------------

Klub Przedsiębiorczych Mam powstał po to, aby wspierać kobiety, które chcą rozwijać się zawodowo, jednocześnie nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. Rozmawiamy ze sobą na temat tego jak łączyć macierzyństwo z pracą zawodową, dzielimy się obawami i trudnościami w zarządzaniu firmą, inspirujemy się i motywujemy do działania, a przede wszystkim wspieramy się i współpracujemy. Wymieniamy się kontaktami i robimy wspólne projekty. Jedne z nas pracują na etacie, inne prowadzą swoją działalność, jeszcze inne chcą wejść na rynek pracy lub coś zmienić w swoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Łączy nas jedno – chęć spełniania swoich marzeń.

Klub Przedsiębiorczych Mam w Lesznowoli prowadzi Agnieszka Kowalczyk.