Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Klub Przedsiębiorczych Mam. Goście - Izabela Dembińska i Dorota Myszkowska (29-01-2020)


29.01.2020 r. godz. 11.00 - Spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam pt. "Od pasji do zarabiania. Robię to, co lubię i czerpię z tego korzyści". Gośćmi specjalnymi będą p. Izabela Dembińska i p. Dorota Myszkowska.  Na spotkanie można przyjść z dzieckiem. Wstęp wolny. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

 

Naszymi gośćmi będą dwie fantastyczne kobiety, które pracują w zupełnie innej branży, ale obydwie czerpią ogromną satysfakcję ze swojej pracy:

  • Izabela Dembińska - położna, mama, żona, autorka książki "Rodzić można łatwiej", propagatorka idei naturalnego rodzenia i świadomej pracy z ciałem w okresie okołoporodowym.

Facebook: Położna Izabela Dembińska
Instagram: @polozna_izabela_dembinska

 

  • Dorota Myszkowska - pasjonatka nowych technologii i śmigłowców. Lubi "robić" innowacyjne startupy. Od kilku lat planuje i wdraża niestandardowe kampanie internetowe w szeroko pojętym digitalu (branża gier komputerowych, VR/AR, crowdfunding, loterie, aplikacje mobilne, deweloperka). Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu różnych form finansowania. Zwolenniczka dywersyfikacji działań oraz agregowania energii w projekty, które równocześnie są bliskie z obszarem zainteresowań. Od roku i 2 miesięcy szczęśliwa mama Wiktorka.

Spotkanie jest bezpłatne, ale zapisy są obowiązkowe: https://evenea.pl/event/kpmlesznowola3/

Zapisz się i przyjdź na nasze spotkanie KPM.
Przyjdź i poznaj inne mamy w podobnej sytuacji. Weź ze sobą wizytówki, będzie czas na networking!

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebook

 

* * *

Klub Przedsiębiorczych Mam powstał po to, aby wspierać kobiety, które chcą rozwijać się zawodowo, jednocześnie nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. Rozmawiamy ze sobą na temat tego jak łączyć macierzyństwo z pracą zawodową, dzielimy się obawami i trudnościami w zarządzaniu firmą, inspirujemy się i motywujemy do działania, a przede wszystkim wspieramy się i współpracujemy. Wymieniamy się kontaktami i robimy wspólne projekty. Jedne z nas pracują na etacie, inne prowadzą swoją działalność, jeszcze inne chcą wejść na rynek pracy lub coś zmienić w swoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Łączy nas jedno – chęć spełniania swoich marzeń.

Klub Przedsiębiorczych Mam w Lesznowoli prowadzi Agnieszka Kowalczyk.