Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Maroko. Klub Podróżnika Po Horyzont. Mysiadło (06-02-2019)


6.02.2019 r. godz. 18.30 - Spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2

 

W pierwszą środę lutego w świetlicy GOK w Mysiadle odbyło się kolejne spotkanie Klubu Podróżnika. Tego dnia wystąpił pan Kacper Hyży, który okazał się najmłodszym z dotychczasowych prelegentów występujących dla naszych klubowiczów. Piękne zdjęcia oraz interesujący opis niesamowitej podróży,którą nasz prelegent odbył z towarzyszem po Maroku zabrały nas w nie tak odległy świat kolorów i smaków. Ten magiczny kraj arganu i ceramiki kusi niezwykłymi krajobrazami i aromatyczną kuchnią. Z całą pewnością, każdy znajdzie w nim coś dla siebie: od przejażdżki na wielbłądach po relaks w hammamie. Dla tych, którym nie udało się dotrzeć na spotkanie z panem Kacprem proponujemy marcowe spotkanie z Mariuszem Jachimczukiem, który zabierze nas do Afryki Środkowej.

Joanna Zielińska