Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Pacific Crest Trial. Klub Podróżnika Po Horyzont (04-05-2022)


4.05.2022 r. godz. 18.30 - Spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny.

-------------------------
UWAGA! #paszportLesznoWolaka - spotkanie jest wydarzeniem, na którym możecie zdobyć stempel w Paszport LesznoWolaka
 
Stempli Paszportu LesznoWolaka szukaj na wydarzeniach gminnych! Na każdym wydarzeniu w Gminie Lesznowola, oznaczonym specjalnym symbolem „Tu zdobędziesz stempel Paszport LesznoWolaka”, możesz otrzymać stempel za udział u Organizatora.
 
Pamiętaj, że w tym celu powinieneś mieć Twój paszport ze sobą na wydarzeniu! Paszport zawiera specjalne miejsca na postawienia stempla.
 
Do uzyskania stempla upoważnia udział w otwartym, rodzinnym wydarzeniu gminnym. Jedna aktywność = jeden stempel. 11 stempli = nagroda! Odbiór nagród będzie ogłaszany na fanpage Wolę LesznoWolę - Paszport LesznoWolaka
--------------------------

Pacific Crest Trail (w skrócie PCT) to szlak górski, który startuje przy granicy z Meksykiem, a kończy się przy granicy z Kanadą. Oznacza to, że do przejścia jest około 4300 km przez najróżniejsze warunki klimatyczne. Od południa szlak zaczyna się na typowej kalifornijskiej pustyni zamieszkiwanej przez grzechotniki, a kończy na północy w lasach deszczowych. Po drodze przechodzi przez czterotysięczniki, przełęcze, tereny wulkaniczne, pustynie oregońskie. Łącznie przecina trzy amerykańskie stany – Kalifornię, Oregon i Waszyngton. Spotkanie z Kamilą Kielar, która w 2017 roku przeszła cały Pacific Crest Trail. Sama.