Premiera baśni H.C. Andersena "Dwunastu Podróżnych" w wyk. Teatru Telimena (14-01-2022)

14.01.2022 r. godz. 19.00 - premiera baśni H.C. Andersena "Dwunastu Podróżnych" w wyk. Teatru Telimena - FB GOK Lesznowola

Teatr Telimena zaprasza na pierwszą w tym roku premierę z cyklu „Baśnie J. Ch. Andersena”. Tym razem poznamy historię Dwunastu Podróżnych. Choć autor opisał ich prawie 200 lat temu - wydaje się, że nie zmienili się za bardzo od tamtego czasu. Z drugiej jednak strony - co roku mamy okazję poznawać ich na nowo. Są różni, ale każdy z nich może nam coś dać, jeśli tylko będziemy chcieli to przyjąć. Możliwe, że ponownie obdarują nas tym samym, ale może tym razem będzie to coś zupełnie innego?

H. C. Andersen
Dwunastu Podróżnych
Tłumaczenie: Stefania Beylin, Jarosław Iwaszkiewicz
Adaptacja: Anita Kochanowska-Cydzik
Występują:
Dorota Hyży, Krzysztof Klimaszewski, Anita Kochanowska-Cydzik, Agnieszka Adamus, Antonina Cydzik, ze specjalnym udziałem Jasia Mirkowskiego oraz psa GUZIKA
Kostiumy wykonała: Magdalena Gierałtowska-Leszczyńska.
Scenariusz i reżyseria: Anita Kochanowska-Cydzik