Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Szpilki pod wodą. Klub Podróżnika po Horyzont (10-10-2022)


10.10.2022 r. godz. 19.00 - Klub Podróżnika Po Horyzont. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

wstęp wolny

MARGITA ŚLIZOWSKA to współczesna Kobieta Renesansu.

Aktorka: zagrała w wielu spektaklach muzycznych (m.in. w teatrze Rampa, Syrena, Komedia) w reżyserii Jerzego Satanowskiego czy Macieja Wojtyszki. Można zobaczyć ją w drugoplanowych rolach wielu seriali telewizyjnych. Jest również autorką scenografii i kostiumów do kilku spektakli muzycznych.

Wokalistka: laureatka 21 nagród ogólnopolskich festiwali piosenki. Od lat koncertuje z własnym recitalem pt. “Malarze słowa”. Muzyk: absolwentka warszawskiej PSM I st. w klasie fortepianu i perkusji. Współpracowała z wieloma gwiazdami scen polskich m.in. z Urszulą, Elektrycznymi Gitarami czy Natalią Kukulską.

Jurorka polsatowskiego talent show “Śpiewajmy razem All Together Now”. Certyfikowana trenerka pracy z głosem i oddechem. Uczy śpiewać.

Jej wielką (oprócz sceny) pasją jest nurkowanie. Jest nie tylko instruktorem nurkowania i pierwszej pomocy przedmedycznej EFR ale także technicznym nurkiem wrakowym i jaskiniowym. Zapraszamy na niezwykłą podróż do krainy Syrenki. Na podwodny spacer na szpilkach z Margitą. “Z pasją do głębi”.