Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Wyjazd Klubu Kobiet Panie Przodem do kina na film pt. "Ślicznotki" (07-10-2019)


7.10.2019 r. - Wyjazd Klubu Kobiet Panie Przodem do kina na film pt. "Ślicznotki". Miejsce: Warszawa. Blue City.

 

Drogie Panie,

Przypominam, że już w najbliższy poniedziałek 07.10 o godzinie 18.30 wybieramy się do Kina Kobiet w Blue City. Tym razem mamy zaproszenie na film „Ślicznotki".

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!

7 października – ubierzcie się na różowo (Światowy dzień walki z rakiem piersi), zabierzcie przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i bawmy się razem.

Seans rozpoczyna się o 18.30 ale dobrze być przynajmniej pół godziny wcześniej ponieważ zawsze są organizowane specjalne atrakcje dla Pań i konkursy z nagrodami przed seansem filmowym.

Cena biletu 25,50zł.

Proszę o zgłoszenia chętnych bo muszę zarezerwować bilety z jednoczesną informacją czy dojedziecie same (Galeria Blue City Al. Jerozolimskie) czy też dla ilu mam zorganizować podwózkę samochodem.

Marzenna Malinowska
- Koordynator Klubu Kobiet Panie Przodem
kontakt: marzena@malinowski.home.pl

 

Zdjęcia z wydarzenia: