Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Wyprawa życia na Alaskę. Klub Podróżnika Po Horyzont. Mysiadło (02-01-2019)


2.01.2019 r. godz. 18.30 - Spotkanie Klubu Podróżnika PO HORYZONT.  Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

  

   Już drugiego stycznia, na samym początku nowego roku odbyło się spotkanie z cyklu Po Horyzont. Tego dnia gościliśmy podróżnika z Krakowa, który przybył do nas z prelekcją dotyczącą Alaski. Piękne zdjęcia i niesamowite opowieści z wolontariatu, który pan Sebastian odbył w tym pięknym regionie sprawiły, że nasi goście zapragnęli wybrać się w podobną podróż. Jak się okazuje w najbliższym czasie nasz prelegent nie wybiera się w tak dalekie i długie wojaże. Od kilku lat jest troskliwym ojcem co sprawia, że podróże, które planuje związane są z bliższymi rejonami i stanowią inny rodzaj wyzwania. Dla osób zainteresowanych kolejnym spotkaniem z cyklu mamy zaproszenie na prelekcję Kacpra Hyży, który zaprezentuje nam swoje wspomnienia z Maroka.

Joanna Zielińska

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia fotorelacji ze spotkania tutaj
 

 

Parę słów o autorze: Sebastian R. Bielak – doktor nauk technicznych, fotograf, wykładowca, autor książek, wystaw fotograficznych oraz ponad setki artykułów i reportaży o tematyce przyrodniczej lub podróżniczej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Z wykształcenia inżynier, ale z zamiłowania przyrodnik i podróżnik zafascynowany dziką przyrodą Alaski. Prowadzi stronę internetową poświęconą przyrodniczym podróżom po Polsce i świecie www.sebastianbielak.pl oraz kanał YouTube „Podróże Bliskie Naturze”.