ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (18/04/2024 - 25/04/2024)

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza do składania ofert na współpracę w zakresie obsługi gastronomicznej filii GOK Lesznowola w Magdalence. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem partnerskiej relacji z przedsiębiorcami, którzy chcieliby świadczyć usługi gastronomiczne (kawiarniane) dla naszych klientów.

Termin składania ofert: 7 dni od daty publikacji niniejszego zaproszenia (do 25 kwietnia 2024 roku do godziny 23:59)

Preferowane rozpoczęcie świadczenia usług: maj 2024 roku

Oferujemy:
- możliwość sprzedaży produktów klientom Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli
- dostęp do zaplecza gastronomicznego w filii GOK w Magdalence
- elastyczne warunki współpracy

Kandydaci mogą zaoferować:
- stałą stawkę finansową
- część obrotu pozyskiwanego ze sprzedaży

Wymagania:

Kandydat powinien przedstawić co najmniej 5-letnie doświadczenie w świadczeniu usług gastronomicznych. GOK skontaktuje się z wybranymi zainteresowanymi, z którymi przeprowadzi negocjacje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania ofert. Prosimy o przesyłanie propozycji oraz ewentualnych pytań na adres gok@gok-lesznowola.pl