Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Wystawa historyczna w 100. rocznicę urodzin prof. Władysława Bartoszewskiego (21-06-2022)

Od 21.06.2022 w CIS Magdalenka będzie można oglądać wystawę historyczną w 100. rocznicę urodzin prof. Władysława Bartoszewskiego. Wystawę zakończy wieczór historyczny, na który zaprosimy 11.07.2022 r. o godz. 17.00. Wieczór poprowadzi Marcin Barcz - wieloletni asystent profesora. Oprawę muzyczną zapewni Zespół Kameralny OKTAWA pod kierunkiem Magdaleny Świderek.
Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28.